| милaя a întrebat:

Salut am o dilema. vreau sa-mi cumpar un telefon dar nu stiu pe care sa il aleg.voi ce ma sfatuiti pe care sa il aleg: Samsung galaxy s2 plus sau Samsung galaxy expres?

2 răspunsuri:
| paulmicutz a răspuns:

Eu zic Samsung galaxy s2 plus pentru ca am avut si nu am avut treaba cu el, nu mergea cu lag la capitolul de jocuri mergeau aproape toate, se aude tare, face video-uri si poze calumea. Parerea meau Samsung galaxy s2 plus

| Christinnnee123 a răspuns:

Eu personal te-as sfatui sa alegi Samsung galaxy s2. Nu e mare diferenta intre cele doua. Diferentele sunt aspectul și Samsung galaxy are un hardware îmbunătățit semnificativ.