| mariaruxandra a întrebat:

Am o intrebare adresata celor ce locuiesc in Targu Mures. Cum e vremea acolo? Pentru ca maine trebuie sa plec in excursie si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Funda. Vreau mai multe pareri.

1 răspuns:
| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Oricum ar fi acum vremea, pana maine se poate schimba, Fiind o zona de munte vremea este inprevizibila! asa ca haine groase daca se poate impermeabile iar daca includu iesire in natura, adica munte ceva nu uita BOCANCI, distractie placuta!