| AlexGGH a întrebat:

..Am o întrebare.
Ce sa fac ca sa nu mai plâng din orice motiv(nu chiar din orice motiv dar mna...)?
De obicei cand ma bat cu cineva încep să plâng chiar dacă nu imi iau bătaie sau la nervi încep să plâng.
Help me...pls

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Trebuie sa inveti sa te controlezi, asta e reactia sistemului tau nervos simpatic (cel care se ocupa cu reactiile neobisnuite ca: bataile, sperieturile si restul actiunilor neprevazute in general), nu prea ai alte optiuni decat sa inveti sa controlezi reactia.winking
Bafta!

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Ce vârstă ai?