| denisaaadenisaaa a întrebat:

Salut.am o intrebare daca se poate...as vrea sa stiu cu adevarat daca nini si tomas sunt impreuna? va multumesc!

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Bunahappy

Vrei sa spui Florencia Bertotti si Federico Amador, nu? Deaoarece Nini si Tomas sunt doar personajele pe care le joaca.
Da, sunt in realitate impreuna. S-au indragostit pe parcursul serialului Nini.

Sper ca te'am ajutatkiss

2 răspunsuri:
| Alexutza6755 a răspuns:

Eu sunt de acord cu PinkyFlor!

| Yakuza_3703 a răspuns:

Au fost dar nu mai sunt. lui thomas ii place inca de nini big grin mi-a spus si mie sorameabig grin