| Alexalb a întrebat:

Salut, am o intrebare, dacă sunt baiat si ies in oras cu 3 fete, sa mancam, este ciudat? Adica este un motiv sa isi bata cineva joc de mine, ca sunt fatalau?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, esti vazut bine mare gagicar ca reusesti cu ele. Ar fi ceva sa faci un scenariu pornografic in aer liber sa fi popular in lumea larga

| Adry05 a răspuns:

Ieși cu cine îți place, ce contează ce cred alții? oricum părerea mea e că cei care te fac fătălău în cazu asta sunt doar invidioși. Fătălău ești tu prin atitudine, nu e definit de persoanele cu care ieși

| Ofiintă a răspuns:

Nu, dimpotrivă.
Dacă este să stârnească anumite sentimente în interiorul lor, acelea o să fie de invidie.

| DeyCj a răspuns:

Dic la el că cu 3 o dată big grin.Cum să fi fătălău dacă ieși cu 3 tipe-n oraș?
Ba din contră. Ești văzut mai bărbat decât dacă ai ieși cu o singură tipă în oraș
Da cum ai reușit performanța să le convingi pe toate 3 să iese cu tine? big grin (e facultativ răspunsul)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fătălău? De ce? Ca iesi cu niste prietene in oras?

Bai @mgtow cat de libidinos poti fi? E vreo intrebare la care sa ni scrii ceva libidinos din frustrarile tale?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu.

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Nu, deloc.

| RobertaChan a răspuns:

Nu e ca si cum faci altceva cu ele toate.
E perfect normal! Si inca ceva...Incearca sa nu te mai intereseze atat de mult gura lumii. Si eu inca incerc asta, deoarece ma afecteaza. Deci, concluzia este ca este perfect normal sa iesiti happy

| 4444handi a răspuns:

Ii roade invidia