| Silence_1239 a întrebat:

Salut am o intrebare! De exemplu daca un baiat se da la tine si vrea sa te atinga iar tu il refuzi este ceva? Toti zic ca esti foarte timida! Poate ca sunt dar nu as permite oricarei persoane sa ma atinga! Deci ce pot sa fac in cazul acesta?happyhappy

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Ai procedat foarte bine, faci ceea ce tu consideri, nu cum vor alţii.Mai bine timidă, decât târfuliţă.hee hee

| Radioactive a răspuns:

Daca tie iti displace, nu vad chiar niciun motiv sa-l lasi sa te atinga. E enervant inseamna. Se crede el nu stiu ce mare cuceritor ce are fetele la picioare. Esti o fiinta, nu un obiect. Spune lucrurilor pe nume si nu-i mai permite sa puna mana pe tine! Toti baietii vor vedea apoi daca il lasi si daca nu faci nimic, vor incepe si ei.

| Lucinca a răspuns:

Si eu trec prin acceasi situatie cateodata
eu nu ii las deloc pentru ca este enervant acest lucru
si asta nu isneamna ca esti timida inseamna ca te faci respecatata
dar cu msunt oameni in zilele noastre zic vai doamne ca ceti face si nu stiu ce
ma enerveaza lucru astaangry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia care iti zic asta nu stiu ce vorbesc. Daca tie nu iti place sa te atinga acea persoana nu inseamna ca esti timida e bine ca faci asta si nu lasi pe oricine sa te atinga.