| stefialex2000 a întrebat:

Salut.Am o intrebare destul de aiurea. Diriginta noastra e super a dracu' cateodata si ne cam rupe la note.Bine eu am mereu noroc ca nu ma arde. Dar ma intreb totusi de ce este asa de rea pentru ca in clasa a 5 a era buna si indulgenta. Poate este vina clasei(si eu sunt inclus) ca au fumat si s-au imbatat(aia cu fumatul si imbatatul nu ma include si pe mine) sau doar pentru ca ii pare rau ca nu prea mai ne dam interesul? Imi tot pun intrebarea asta de cand am inceput clasa a 7a deci eu cred totusi ca e vina clasei si mereu ne spune ca am scazut in ochii ei.Si asta totusi este deranjant sa iti spuna diriginta in fata ca ai scazut in ochii dansei.

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

Nu prea inteleg de ce e asa.In general diriginta ar rebuii sa dea note cat mai mari pentru ca sunteti clasa ei si o reprezentati si pe ea.Nu vad niciun motiv sa dea note mici, insa probabil si voi ati sarit calul.Eu iti sugerez sa puneti bani toata clasa si sa-i faceti un cadou de craciun, spunandu-i ca va pare rau sau puteti sa ii luati o felicitare cu un text amuzant.Incercati sa fiti si voi mai pregatiti la ore, chiar si la dirigentielaughingFundalove struck?

2 răspunsuri:
| niku93 a răspuns:

Nu inteleg ce vor unii sa demonstreze prin imbatat.
esti beat=nu mai ai control 100% asupra ta=poti sa te faci de ras fara sa-ti dai seama=not awesome.
pai cum sa nu fii suparat cand tu vrei sa ii inveti ceva si ei se imbata in wc-ul scolii?
+ ca viata de profesor nu mai e asa usoara de cand le-a taiat salariile.macar voi sa intelegeti cat isi bate joc guvernul de ei.

| stefialex2000 explică:

Ma astia nu s-au imbatat la scoala.Chiulesc prima ora si se sparg la unu acasa.