| ProblematicUser a întrebat:

Salut am o intrebare dificila pentru uni si anume:Am un buget de 1.500 de lei si cu acesti bani vreau sa imi cumpar o bicicleta BMX dar si un telefon S4 insa problema este urmatoarea eu nu incap in buget,deci acum ca vine iarna,sa cumpar telefonul iar dupa ce sarbataori, dupa ce ce voi strange inca ceva banuti sa cumpar bicicleta? Vreau sa spuneti din punctul vostru de vedere si vreau si argumente.DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Mk01 a răspuns:

Sau iei bicicleta la mâna a doua şi telefonul îl iei mini dacă tot nu încape în buget.