| DyNo a întrebat:

Am o intrebare legata de examenul pentru obtinerea permisului de conducere. Am dat sala in iunie, mentionez ca locuiesc in Braila. M-am dus la sala, am luat-o din prima cu 25 de puncte, apoi politistul care mi-a verificat dosarul mi-a dat data traseului dupa ce m-am ridicat de la calculator: 25 august, dupa care am plecat direct acasa. Intrebarea mea este: daca data traseului este in dosar, tot ce trebuie sa fac este sa ma prezint cu instructorul pentru proba practica (traseul, orasul, whatever), adica nu mai era necesar sa merg sa ma programez la alt ghiseu sau ceva de genul? Dau funda raspunsului cel mai logic. big grin

Răspuns Câştigător
| CreepyCrow a răspuns:

Daca asa ti-a dat politistul inseamna ca te prezinti direct acolo

| DyNo explică (pentru CreepyCrow):

Multumesc pentru raspuns.

1 răspuns: