| Wolvverine a întrebat:

Salut! Am o întrebare pentru băieții care au trecut deja prin chestia asta și pe TPU nu am văzut întrebarea.
Faza este că am o relație cu o fata de ceva timp și cât de curând m-aș gândi sa merg acasă la ea dar îmi este puțin frica de întrebarea "Ce ai de gând cu fata noastră"? Sunt puțin cam stresat in ultimul timp de întrebarea asta, faza e că ne cunoaștem părinții ne-am mai văzut dar nu stam la vorba sau una alta. Fata din ce mi-a spus părinții ei sunt de acord cu mine și mă plac, doar că nu mai pot dormi nopțile... Nu știu ce răspuns as putea da la acea întrebare? Mă puteți ajuta va rog? Fără hate.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si in realitate, care este adeavarul?
Ce ai de gand cu fata lor?

Sincer, chiar nu vad aici vreo problema, pentru ca noi, ca parinti, vrem sa stim ca fata este pe maini bune, ca a gasit un baiat cuminte care este sincer, o iubeste si se poarta frumos cu ea.
Nu cred ca vor sa te insori cu ea maine, sau sa-i propui logodna, dar vor sa se asigure ca nu-ti bati joc de ea, ca nu faci lucruri pe ascuns, ca nu ai si alte femei in viata ta, samd.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

O dată ce tu o iubești cu adevărat si ia te iubește cu adevărat nu vad nicio absolut problemă

Fi bărbat nu fi fatalău lasă emoțiile dacă vezi ca te depășesc emoțiile bagă un pahar cu jb si zahăr pudră doar unul singur nu glumesc (doar unul singur nu exagera este opțiunea mea magică inventată de mine -_-

| Wolvverine explică (pentru GraniniCuPiersica):

Nu e ca am emoții sau ceva dar mă gândesc la accea întrebare și nu am un răspuns?

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Wolvverine):

Ce întrebare ca sunt puțin confuz nu te inteleg serios am o oră de cand am venit de la muncă și probabil de asta

| Wolvverine explică (pentru GraniniCuPiersica):

Pai nu are cum că părinții ei să mă întrebe "ce ai de gând cu fata noastră"
La asta mă refer

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Wolvverine):

Aaaaaa laughing) sunt prăjit imi cer scuze acum m-am prins si inteleg totul mai bine

Te duci la tatăl ei la mama ei si le spui adevărul cu Adevărată tot ce simți pentru fica lor cu Adevărată apoi mergeți împreună tu si la in fata lor le spuneti amândoi ce aveti de gand sa face cu adevărată impreuna le spui si tu cu Adevărată ce vrei ce intenți ai ce vrei de la viața alături de ia asta este totul nu-ti fie teama stai liniștit o sa fie bine totul ai sa vezihappy

De curiozitate intreb esti tu acela din poza?

| Wolvverine explică (pentru GraniniCuPiersica):

Mulțumesc,da eu sunt cel din poza dar acum mult timp? poza era făcută când aveam 7 8 anii...acum am 17?

| tortilă a răspuns:

Buna! Poti sa le raspunzi ca ai cele mai bune intentii si ca nu ai vrea sa-i faci niciun rau. Nu cred ca e asa complicat precum iti imaginezi, go for it!