| Anonime23e4 a întrebat:

Salut, am o intrebare, pentru cei care stiu cu ce se mananca tatuajele. Mi-am facut acum 2 zile un tatuaj si a iesit genial, exact cum mi-am dorit, insa daca stau asa sa ma uit la el parca nu e un tatuaj asa "negru cu umbre" cum are toata lumea. Parca textura lui este putin mai rosiatica, dar foarte putin, nu stiu daca ma intelegeti. La toate persoanele la care am vazut tatuaj am vazut ca ori e negru, ori e alta culoare, dar niciodata nuanta mea. Ei bine, m-am uitat la niste stream-uri in care se fac tatuaje si am vazut ca la majoritatea, tatuajul la final are aceeasi textura. Uitati-va la finalul acestui clip: https://www.youtube.com/watch?v=rjOK4CQT59o

Asa era textura si tatuajul meu.
Intrebarea mea e: o sa raman cu textura asta? Nu mi se pare urata sau ceva, dar na eu ma gandeam ca o sa am un tatuaj negru.

Chiar daca tatuatorul a folosit doar negru:))) ca eram langa el logic.
Sau e asa din cauza faptului ca trebuie sa se vindice? Dau funda.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

~parca nu e un tatuaj asa "negru cu umbre"... e asa din cauza faptului ca trebuie sa se vindice~

corect zis!