| costyjoker a întrebat:

am o intrebare pentru gameri profesionisti, daca stiti, in PGL si WGG se foloseste un counter strike cu tinta la awp si cu un gub la deagle (cand apare ca nu se incarca) acela il folosesc sedan, kidor etc. bun imi da si mie cineva un link pentru acel cs?

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Nu se foloseste asa ceva. Se foloseste cs1.6 classic, nemodificat de toti noobi.
Tinta la awp si "gub" la deagle, sunt din cauza ca ce vezi tu e de fapt un demo HLTV si acolo apar micile astea 'buguri' plus altele.

| costyjoker explică (pentru monstrulet):

Aha merci, eu folosesc doar steam dar presupun ca ala tot steam e dar asa vad eu la altii

1 răspuns: