| alexdj a întrebat:

am o intrebare pentru toti:vreau sa ies cu o fata dar prietena ei se tot baga ca musca in lapte si baga strambe intre noi! m-am saturat de ea si nu stiu ce sa fac in privinta ei! eu si prietena mea am inceput sai dam semne ca nu este bine venita dar ea tot de geaba.si am incercat sa o ocolim dar ea tot apare asa de nicaieri! ma puteti ajuta pls? funda!

Răspuns Câştigător
| lightmyfire a răspuns:

Buna.Cu mare placere am sa incerc sa te ajut, sper sa reusesc.Imi pare rau sa-ti zic dar daca nu reusiti sa scapati de ea,chiar daca o evitati, nu mai vorbiti cu ea atunci sg solutie ar fi sa vorbiti amandoi cu ea, tu si cu prietena ta sa o luati intr-o zi si sa-i spuneti clar ca va pare rau dar aveti nevoie de intimitate si vreti sa va lase in pace pur si simplu.Sau sa incerce prietena ta sa-i zica, dar degeaba, mai bine incercati amandoi. Fata asta se baga ca"musca-n lapte " din 2 motive: ori te place si vrea sa o indeparteze pe prietena ta de tine ca astfel sa aiba cale ea libera, ori ii este ciuda pe voi, ca va intelegeti bine. Daca intr-adevar asta e motivu` ai grija ca poate sa bage " strambe" si sa faca in asa fel incat sa va certati deci mai bine-i spune-i SA VA LASE PE AMANDOI IN PACE! Succes si daca chiar iti iubesti prietena sa lupti pentru ea.O ZI MINUNATAhappy

2 răspunsuri:
| alexdj explică:

Da am incercat dar cred ca ea este invidioasa pe noi.m-am saturat de ea! si e ca muma padurii!

| marius2000 a răspuns:

Zi sa nu se mai bage in relatia voastra sau poate va spioneaza