| Stef_Stefan_2000 a întrebat:

Am o întrebare puțin mai ciudata fiindcă știu ca astfel de întrebări nu se afla pe siteuri dar totuși vreau puțin ajutor. Ok deci îmi place de o fata, o întâlnesc la unele concursuri (Sport) și ei bine o cunosc cât de cât. Dar, problema mea este ca eu nu vorbesc cu fetele care îmi plac, mai pe scurt sunt timid, dar cu fetele care nu-mi plac vorbesc liniștit. Deci întrebarea ar fi cum ar trebui sa o abordez? Ne schimbam uneori priviri scurte dar niciodată nu vorbim.Va rog mult cum ar trebui sa ma bag în seama cu ea?

Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

Asa cum vorbesti cu cele pe care nu le placi,la fel vorbeste cu ea. Nonsalant, calm... daca e sa fie ceva, e! Si oricum, trebuie sa te vada asa cum esti tu, deci...FII TU!

1 răspuns:
| ℓαυяα a răspuns:

Poți sa o intrebi ceva legat de concursul respectiv