| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Am o mare problema. Am o prietenie cu doua fete de multi ani, intelegandu-ma mai bine cu fetele decat cu baietii, iar de vreo 3 luni am o relatie cu o fata. Mereu am fost baiatul care ar lasa o relatie pentru prietenie. Cele doua prietene s-au aliat impotriva mea si mereu ne certam, iar cand sunt "victima" si spun ceva eu devin ala rau. Eu incerc sa vorbim, dar ele vorbesc in privat sau la telefon, ele crezand ca stau mai mult cu iubita mea si ca nu mai vreau sa fiu prieten cu ele, dar nu-i adevarat deloc.
Ce fac in situatia asta? Daca iar vreau sa le spun argumente sau sa le zic ca nu-i adevarat iar o sa ne certam si o sa fie impotriva mea amandoua... multumesc

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu aveai prietena le ziceai de un sex in 3 si nu mai era dusmanie

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Se comporta copilaresc. Probabil sunt geloase ca ai o relatie si s-au aliat amandoua sa te enerveze. Vorbeste serios cu ele.

| Andreeush a răspuns:

Câți ani ai?