| ZaharescuCostin a întrebat:

Am o postare pe Instagram cu în jur de 100 like și 1500 follow pe Instagram. Cum pot ajunge la 3k follow? Chiar 5k sau 10k? https://www.instagram.com/influencerpeinsta
Mulțumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| sunt0anonima a răspuns:

Nu recomand sa folosesti aplicatii care te cresc, dar mai asteapta, asta pot sa iti zic.De cat timp ai contul? Roaga niste prieteni cu multi urmaritori sa iti faca promovari, da back, vezi tu.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prin foarte multe postari interesante, ca sa atragi lumea!

| Violleta2022 a răspuns:

Postarea ta este irelevanta, fiind o poza personala banala, de aceea nu aduce nici un urmator.
Posteaza video-uri interesante, spune ceva, fa ceva, danseaza, canta, arata-ne muschii... orice, numai o poza in fata unei inghetate topite, nu!

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Daca vrei sa cresti si sa aduni aduni urmaritori, pune ceva interesant, ca 100 de like-uri sunt nimic.
Macar schimba poza, cu a unui barbat frumos happy

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Da, te-am vazut, de aceea te-am si sfatuit sa pui alte poze, eventual cu animale laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeush a răspuns:

Astfel de aplicații nu te ajută la nimic fiindcă încalcă regulamentul și o să te alegi cu contul blocat.