| Sory_Sorina_2001 a întrebat:

Am o prietena care si-a invocat gardianul adica demonul! Imi este frica pentru ce o sa i se intample! Aveti idee ce consecinta are actiunea asta?

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ah...e grav de tot! La un psihiatru, a fost?

| johnnny123 a răspuns:

Da! De fiecare data cand cineva isi invoca demonul, monstrul din Loch Ness face urticarie si doi unicorni se constipa.

| Gonrax a răspuns:

Prostii.

| pufulescu a răspuns:

Daca in momentul invocarii nu s-a intamplat nimic, adica nu a aparut, nu are ce rau sa se mai petreaca. Apropo, vezi ca jocurile astea pot avea consecinte... hmm neplacute, fiinta aceea invocata trebuie STAPANITA si DOMINATA, in nici un caz nu trebuie sa arati frica fata de ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cum a reușit?

Nu există așa ceva. Deci altceva decât să fie considerată nebună nu are ce să pățească.

| QuEen20368 a răspuns:

Nu o mai poate salva nimic....nici preotii
De ce a facut asta?

| QuEen20368 a răspuns:

A citit acele rugaciuni pentru invocare?

| BeauBrummell a răspuns:

Buna ziua,

Nu va faceti griji, trebuie doar sa nu credeti in el si totul se va termina fara consecinte.

Best Regards,
B.B.