| Elena567223 a întrebat:

Am o "prietena„ in strainatate care e genul ala de persoana care spune ca face niste chestii extreme si rebele dar de fapt nu le face laughing si am vrut sa pun o intrebare in legatura cu asta. Deci. Saptamana trecuta mi-a povestit ca a fost intr-un club si cica s-au vandut ceva bauturi cu o substanta in ele si a zis ca la cateva ore dupa ce a baut a inceput sa scuipe sange si sa vomite asa periodic sange. A zis ca nu ea e singura si ca inca 8 persoane au mai fost in situatia asta.
1)E posibil sa se intample asa ceva de la o bautura cu ceva in ea? laughing
2) Voi ati crede asa ceva?

1 răspuns:
| IJustDeath a răspuns:

Mhh, nu prea as crede asta happy