| Auraaaaaaaasssssssss a întrebat:

Salut am o problema am 16 ani și am un prieten mai mare ca mine în fine am început sa vorbesc cu iubita lui din ce în ce mai mult și chestii de genul mam îndrăgostit de ea nebunește am încercat sa ii zic ca mam îndrăgostit de ea dar a reacționat urat și era sa o pierd asa ca i-am zis ca am glumit... Dar nu știu ce sa fac ca îmi place mult de ea... Cum fac sa fiu cu ea?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa nu mai vorbesti cu ea clar.

| Violleta2022 a răspuns:

Din bun simt si respect pentru prietenul tau, nu faci niciodata asa ceva!
Te retragi si uiti de existenta iubitei prietenului tau!

| Andreeush a răspuns:

De ce nu încerci să o uiți?
Nu crezi că e urât față de prietenul tău să te dai la iubita lui?
Oricum nu cred că ai șanse dacă zici că a reacționat urât.
Ar trebui să rupi legătura cu ea și să nu o mai cauți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti magar daca te dai la prietena prietenului tau din start. si bulangiu. N-ai etica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa o pierzi daca e iubita prietenului tau? laughing) wtf
esti bine auras? laughing