| spiriduSa_7717 a întrebat:

Am o problema, astazi mi-am pierdut telefonul si vreau sa imi recuperez cartela Vodafone. Mentionez ca nu am abonament. Ce pot face?

1 răspuns:
| marialungu a răspuns:

Vrei sa-ti recuperezi cartela si telefonul daca se poate nu? aminteste-ti bine, incearca, unde l-ai lasat, pune i pe prietenii tai sa te sune, daca l-a luat cineva si nu vrea sa ti l mai dea iti va fi invatatura de mine sa fii mai atenta, imi pare rau, sfatul meu e sa te rogi la Sf Mina, El te ajuta sa-ti gasesti lucrurile pierdute, face multe minuni...