| deea184 a întrebat:

Salut.Am o problema, ce ma fac daca prieteni(colegi) isi bat joc de mine? Ce sa fac?crying

Răspuns Câştigător
| Rustin a răspuns:

Indiferenta este cea mai buna solutie.de ce sa asculti si sa crezi ce spun papitoii aia? si in plus tot ce incepe are si un sfarsit
si gandeste-te ca nu trebuie sa te intereseze batjocurile celorlalti
(eventual le mai tragi o pedala in gura tongue)
o zi buna :-)

4 răspunsuri:
| Alexa_9443 a răspuns:

Nu`i baga in seama!
Indiferenta te va ajuta!
Depinde si de ce isi bat joc de tine :
daca isi bat joc pentru ca esti tocilara nu prea ai ce face. incearca sa fi mai coolwinking
Fundabatting eyelashes:*?

| şmecheraşul_9312 a răspuns:

1. ii bati laughing.
2. ii spui la diriga.
3. ii rogi sa nu isi mai bata joc de tine.
4. ii spui ca daca isi mai bat joc de tine nu mai vorbesti cu ei.
5. ii santajezi. [ in unele cazuri. ]
6. ii lamuresti ca cea ce spun nu e adevarat [ in unele cazuri ]
7. nu mai stiu
fundita te rog big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| Cici4Mici a răspuns:

Ii spui la diriginta.

| mgtow a răspuns:

Sa fii mai severa cu cei care te calc in picioare si sa le arati ca nu esti asa cum pari.