| Mămăligă96 a întrebat:

Salut, am o problema, chiar nu mai stiu ce sa fac...
Deci nu de mult timp mi-am dat seama ca că-s gay si eu vreau o familie si nu pot face fata situației, am început să fumez, sa ma droghez, sa merg in club si sa ma îmbăt de nu mai stiu de mine.
Cum as putea trece peste aceasta situatie, cum as putea face fata? Va rog nu va bateti joc de mine sau ceva chiar nu mai stiu ce sa fac

5 răspunsuri:
| lucahc88 a răspuns:

Poti gasi multe grupuri de suport lgbt online sa stii ca esti iubit si te rog nu mai bea si ai grija ce droguri iei

| Donsavas a răspuns:

Consulți un psihiatru!
Acesta este medicul care trateaza tulburările emotionale si de adictie.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai 2 optiuni:
-varianta 1: te lasi de fumat, frogat, cluburi, alcool si gay si te orientezi spre o fata. Te îndrăgostești de ea si va casatoriti, faci copii si te potolesti, ca devii tata de familie.
- varianta 2 este sa o tii tot asa, ajungand un ratat al societatii, care nu se va inmulti si odata cu disparitia ta, dispare si gena defecta.
Alegerea iti apartine!

| Swae a răspuns:

Buna.
Las-o mai moale cu drogurile si bautura, doar iti inrautatesti situatia. Bucura-te de orientarea ta sexuala, fi discret in legatura cu ea, asa scapi de judecata si alte probleme inutile.
Inclusiv, tind sa cred ca e mai greu sa ai o relatie serioasa ca tip gay in Romania.

| Donsavas a răspuns:

Dar despre faptul că esti gay, trebuie sa experimentezi cu fete si apoi iti dai seama daca esti gay sau nu.