| PandaBear153 a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul. Poza de profil si inca una pe care am postat-o in cronologie acum cateva zile nu imi apar acolo la rubrica aia cu "fotografiile lui...". De ce oare? Cum pot sa rezolv problema? sad

4 răspunsuri:
| Pendek a răspuns:

Fă așa setari, cronologie și etichetare Vezi cum arată cronologia ta pentru alţii. Dacă nu îți gasești pozele posteaza din nou.

| PandaBear153 explică (pentru Pendek):

Am facut asta si am vazut ca pozele respective nu se vad la rubrica aia cu fotografii si e naspa sa sterg si sa postez din nou...intelegi tu. laughing dar ai idee de ce e asa?

| Pendek a răspuns (pentru PandaBear153):

Cred ca folosesti Chrome asa au probleme multi. Incearca sa intri de pe telefon vezi daca acolo apare. Cei mai multi spun ca e de la setarea ceasului din pc fixeaza ora si data facebook-ul arata cand este postata o fotografie dupa timpul aratat de pc, sau pur si simplu facebook este in „intretinere". Uite logheaza-te pe facebook apoi da click pe asta: www.facebook.com/media/photos si vezi daca le gasesti.

| PandaBear153 explică (pentru Pendek):

Folosesc Mozilla Firefox si da, aici imi apar pozele, dar la toate fotografiile acolo nu le gasesc. Nu stiu...o sa incerc sa-mi dezactivez si sa-mi reactivez contul de facebook. Multumesc pentru sfat oricum! happy