| Casper003 a întrebat:

Salut, am o problema cu facebook-ul, prietenii nu primesc notificari cand imi schimb poza de profil, am intrat in setarile contului si imi arata ca prietenii si prietenii prietenilor imi pot vedea postarile, am intrebat un prieten daca a primit notificare cand mi-am schimbat fotografia de profil, si a spus ca nu... Ce pot face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai bineinteles ca nu primesc notificari! Lor le apare la noutati ca ti-ai schimbat poza de profil.
Daca te au la prieteni apropiati pot primi notificare!
Tu nu ai ce face, spune-le sa te adauge la prieteni apropiati si asa vor primi notificari.
Bafta!