| YeoWoon a întrebat:

Am o problema cu imprimanta, HP Deskjet 1050 J410 series, s-a ars alimentatorul si am cumparat altul la mana a doua am verificat doar daca se aprinde beculetul ala verde de pe alimentator...Imprimanta "merge" daca se poate spune asa inainte avea viteza foarte mare si acum cand scot ceva dureaza si 10 minute la o pagina a4, adica foarte foarte greu face si un rand...
Ce trebuie sa fac din ce cauza merge asa?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil s-a stricat si imprimanta cand s-a ars alimentatorul. Trebuie dusa la un meserias.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Scuze! Am uitat. Poate fi si alimentatorul mai slab sau defect.

| cristimihailov a răspuns:

Poti verifica daca alimentatorul pe care l-ai cumparat are aceeasi tensiune si putere la iesire?