Întrebare recomandată | IonutMarius96 a întrebat:

Am o problema cu parul,imi cade si este foarte rar, ce imi recomandati sa fac?

6 răspunsuri:
| leapșa a răspuns:

Renunta la placa, nu te stresa, bea apa, consuma seminte de in, foloseste un sampon fara sulfati (si parabeni, recomand Revalid) si vezi poate ai deficit de calciu sau alte vitamine.

| UrsuNathalie a răspuns:

Si eu am avut asa ceva. Incearca sa folosesti pe langa sampon si masca de par. Ajuta )
Bafta

| madisperanumeledeutilizator a răspuns:

Du-te la o farmacie si cauta un șampon pe baza de petrol. Nu mai stiu exact cum se numeste dar este foarte bun. Revin maine cu denumirea lui
Apropo...l.am luat din Catena

| IonutMarius96 explică:

Multumesc!

| IoanaAntoo a răspuns:

Ai putea folosi șampon de cal, nu glumesc, mie chiar mi-a mers!