| Yonutz_Katalin_1995 a întrebat:

am o problema cu pc-ul: atunci cand intru intr-un joc,de exemplu delta force black hawk down,nu apuc sa ma joc ca se inchide(pc-ul), procesorul se opreste iar monitorul intra in pauza.Stiti cumva de ce se opreste?

1 răspuns:
| VeNN0m a răspuns:

Este simplu. La fel am patit si eu de foarte multe ori. Acest lucru este cauzat de catre Overheat ( supra-incalzire ). Daca ai un laptop iti poti achizitiona un cooling pad ( google it ) care sa iti raceasca procesorul. Daca fa la fel ca mine. Desfa-l si curata ventilatorul si interiorul Pc-ului / Laptop-ului de praf. Acest lucru va permite ventilatorului sa se miste liber si mai repede, astfel racind sistemul fara ca acesta sa se supraincalzeasca. Succes!