| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am o problema cu pc-ul. Mi se restarteaza si imi apare un ecran albastru. Am reinstalat wind.si tot asa imi face. Dati-va si voi cu parerea.

3 răspunsuri:
| xXCrystyanXx a răspuns:

Am avut si eu de cateva ori aceasta problema, dar la mine dupa reinstal mi-a mers.Incearca sa intrii in BIOS si sa verifici daca nu ai ceva stricat pe acolo.

| SileSilviu a răspuns:

Fi antena la mine.
Nu te lua dupa toti"desteptii

| SileSilviu a răspuns:

Nu te lua dupa toti profesionistii.
Fii atent la e zic eu si la sfarsit o sa mearga ca in prima zi.
1. Opresti pc [dupa ce te rmini de citit ce zic eu].
Scoti toate firele din spate (inclusiv cel de curent) pentru motive protectie.
Deschizi unitatea si acolo daca este mult praf iei frumos aspiratorul si aspiri toot prafu.
In spatele unitatii pe acolo e un ventilator, acolo se strange peaf [aspiral cu aspiratorul], dupa aia te duci la un magazin specializat pentru pc-uri, cu 45 lei si ceri si ca sa o aplici
http://m.youtube.com/watch?v=Yg9m5tCIrUk

In caz contrar ar trebui sa dai vreo 1milion la un specialist ca sa til faca ce zic eu.

Sper ca te-am ajutat.
Funda?