| tanya26 a întrebat:

Salut, am o problema cu telefonul la incarcare, pentru a se incarca trebuie sa ii gasesc o anumita pozitie, in multe cazuri imi arata ca se incarca dar nu nu se incarca, ramane la aceleasi procente pe care le avea sau poate sa imi arate ca se incarca dar se descarca iar daca ajunge la 100%. Se descarca fara sa sta pe el, am verificat daca cablul este defect dar el este bun, problema este telefonul si nu stiu ce ar trebui sa ii fac pentru a se incarca noramal

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai incercat si cu o carte de gramatica?

| sierra1 a răspuns:

Probabil bateria e "gata", de cât timp il ai?

| ancaval a răspuns:

Încearcă cu alt încărcător.
L-ai scăpat pe jos? Posibil să fie ceva defect în locul unde bagi mufa de la încărcător.
Pentru a ține bateria, intri la setări, aplicații și le oprești, pentru că ele rulează în continuare și consumă din baterie.