| Rafael546 a întrebat:

Salut.Am o problema de cateva luni.Cand imi fac poza cu blit la obraz vad fire de par.Nu sunt ici colo, sunt mai multe si asta ma sperie. Oare este din cauza pc-ului ca stau prea mult si de la radiatii imi creste parul pe obraz? Sper ca nu o sa fiu ca si ala care are nu stiu ce boala si ii creste par pe toata fata.

Răspuns Câştigător
| sunt0anonima a răspuns:

Nu este nicio boala. Este absolut normal ca la pubertate sa îți apasă fire de par pe față.

1 răspuns:
| Rafael546 explică:

Nu se vede cu ochiul liber numa cand fac poza.