| anonim089 a întrebat:

Salut.Am o problema de ceva timp adica de o saptamana cu videoclipurile pe youtube. dupa ce ruleaza vreo 30 de secunde se blocheaza.....foarte rar imi ruleaza un video intreg si nu stiu care e cauza pentru ca viteza de net am, memorie am....am incercat si pe alte browsere(folosesc google chrome) si tot asa se intampla.Va rog mult de tot sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| CreaţaWsz a răspuns:

De la windows. Schimba-l.

4 răspunsuri:
| deliqventa13 a răspuns:

Eu de obicei le pun pe Torch ca browser pentru ca este bun, mai patesc si eu

| UngureanuR a răspuns:

Windows-ul e problema.

| petrestelistu a răspuns:

Si eu am patit asa si am schimbat windows-ul si pe urma au mers.