| Th3Li0N a întrebat:

Salut, am o problema foarte importanta pentru mine sad.Am tot vorbit cu o fata zilele astea chiar ne-am intalnit si la scoala si am vorbit insa ieri a primit o vizita de la un prieten de-al ei dar nu sunt intr-o relatie si eu am devenit gelos insa nici eu nu is intr-o relatie cu fata sad si i-am spus ca tin mult la ea insa nu i-am zis ca 'o iubesc' fiindca lucrurile alea se zic fata in fata nu pe facebook, in plus nici nu sunt sigur ca ma place ..desi ea mi-a trimis prima data mesaj pe fb.Si mi-am cerut scuze si etc. si mi-a zis sa nu ma stresez aiurea pentru nimicuri si ca ma pocneste cand ma vede daca imi tot cer scuze, si eu ca prostu i-am scris ca eu ma relaxez prin sport si chiar as merita o lovitura si mi-a raspuns 'ok du-te fa tu sport si pe mine lasa-ma sa dorm [tinand cont ca a fost ora 22] bine dar pe urma a mai stat ea pe fb inca vreo 30 minute ...Nu stiu ce sa fac acum sa avem relatia de la inceput sad, prin scuze nu mai merge, este o fata diferita si chiar imposibila din punctul meu de vedere nu stiu cum sa o cuceresc, a spus ca nu ii trebuie print, nu o fascineaza cuvintele de genu "esti frumoasa "sau etc..Habar nu am cum sa agat fata crying, plus ca eu o iubesc m-am atasat mult de ea happy,sunt si emotionat cand vorbesc cu ea mi-e frica sa nu o indepartez de mine si cred ca asta am si facut sad.Dati-mi sfaturi cum sa o impresionez sau cum sa ii vorbesc daca prin scuze/tin la tine /esti frumoasa nu functioneaza ce ar trebui sa ii scriu? Acum as vorbii cu ea dar nu stiu cum sa ii scriu sad sau cum sa ii zic ca vreau sa ma intalnesc cu ea [probabil ma va refuza].Desi am indepartato de mine [ce-l putin asta cred ]si imi este teama sa nu o indepartez si mai tare sa nu ii zic ceva gresit sad. Stiu sad sunt praf cu fetele, singura fata care mi-a scris prima si tot eu am indepartato crying, insa problema este ca o iubesc si ma roade putin sufletul sad, ma descarc prin sport cand ma duc la sala sau cand fac exercitii acasa fara cred ca doar la ea m-as gandii sad si in ultima zii doar la ea ma gandesc sad.Ajutati-ma.Scuzati daca am scris mult sad, aveti tot respectul meu daca imi raspundeti cu folos [funda este putin spus]. Multumesc.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Scrie-i ce-ti vine prin minte. Si "esti frumoasa si te iubesc"e bine. Incearca ca nu te omoara nimeni. Prima data e mai greu. Pe urma vei invata. Nu fii gelos ca gelozia este dovada de prostie si la varsta asta nu are nici un rost. Nu-i maritata cu tine.

| Th3Li0N explică (pentru Salontanul):

Ai dreptate, am gresit rau acolo ...Acum abia vorbeste cu mine nici nu ma prea baga in seama sad.

| Salontanul a răspuns (pentru Th3Li0N):

Repara greseala cu o cutie de ciocolata si un buchet de flori.