| loolmen26 a întrebat:

Salut,am o problema, imi este rusine sa dorm fara tricou din cauza unei boli, ginecomastie si imi este rusine sa dorm sau sa stau fara tricou in tabere, excursii cu prietenii etc.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să stai cu tricou.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Stai cu tricou ce mare chestie, sau te accepți așa dacă nu poți rezolva problema

| Andreeush a răspuns:

Stai în tricou, nu te obligă nimeni să îl dai jos.
Nu ar trebui să îți fie rușine, specialiștii spun că aproximativ 50% din băieți se confruntă cu această problemă în perioada pubertății.
Ginecomastia este produsă de un dezechilibru hormonal între estrogeni și testosteron.
https://www.reginamaria.ro/......-la-barbat