| IamJoKeR a întrebat:

Am o problema incerca sa intru in fifa 19 si nu mai merge originul, voua va merge? Aseara nu avea nimic. Ce pot sa fac? Si mai am un cont pe care am fifa 18 si nu se logheaza pe el, am incercat sa schimb parola si nu primesc email pentru resetare.

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi jocul.

| lpavel a răspuns:

Si eu am cont pe origin si nu am avut niciodata probleme cu el. Eu joc NFS dar nu asta conteaza... eu cred ca cineva ti-a furat contul daca nici pana in prezent nu iti merge!

| IamJoKeR explică (pentru lpavel):

Nu am lăsat contul nimănui, oare cum pot sa il recuperez si ce pot face in situația asta?

| lpavel a răspuns (pentru IamJoKeR):

Nu prea sunt sanse de recuperare dar mai incearca sa schimbi datele poate pana la urma vei reusi...