| Hokaghe a întrebat:

happy
Am o problema la calculator.Am conectat ieri inca un hard disk si cand porneste la inceput calculatorul imi gasea 2 windowsuri, problema e ca desi am deconectat hardul repspectiv imi gaseste tot 2 windowsuri si cand trebuie sa aleg dintre cele 2 la inceput nu-mi merge tastatura. La inceput se aprind beculetele la tastatura merge pana apare meniul cu cele 2 windowsuri si imediat se sting si se opreste tastatura, si din cauza asta nici nu pot sa bootez windows de pe cd. pentru ca atunci cand zice "press any key to boot from CD "aceeasi problema cu tastatura! sad. si de pe calculator daca dau sa instalez windows nu am cum pentru ca nu-mi da voie sa formatez disk C.

Putin ajutor sad!

2 răspunsuri:
| Hokaghe explică:

Am rezolvat problema...tongue.si intr-un fel e tastatura problema tongue dar nu din cauza ca o fi stricata ci din cauza ca e cu mufa USB

| NebuniaLuSalam a răspuns:

Problema e tastaturalaughing