| xSequel a întrebat:

Am o problema la jocul Counter-Strike 1.6
Eu m-am jucat de mai multe ori pe niste servere si atunci cand ies din server, sau ma desconectez din server, sau inchid jocul si aprind jocul iar(CS), mai sus am niste servere(chiar la meniu). Si atunci cand vreau sa apas "quit" ma duce catre un server, sau cand apas "find servers" ma duce la un server si nu mai pot sa imi aleg din lista ce server vreau.Deci atunci cand apas pe ceva din meniu ma duce la un server, chiar nu stiu ce are, numai cand apas "options" este in regula.Nu stiu daca are legatura asta cu ce am scris mai sus despre serverele alea de sus din meniu. Spuneti-mi va rog cum pot sa "repar"(nu stiu cum sa zic altfel) ca sa pot cand apas pe ceva din meniu sa nu ma duca la un server.

Scuzati categoria daca nu am pus-o bine.

Răspuns Câştigător
| LRO a răspuns:

Da...stiu problema ta, nu stiu char de la ce provine dar dupa parerea mea e comanda ***-off, care iti este dat de adminii de pe servere.solutie este doar 1 si numai 1, trebuie reinstalat jocul din nou ca sa mearga.

6 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Deci, totul este foarte simplu, intri unde ai instalat cs adica C/programfiles/counterstrike/cstrike/resource/ si sterg gamemenu.res ...acela e folderul care te redirectioneaza tongue sper ca ti-am fost de ajutor P.S ar fi chiar culmea sa ti`l instalezi de fiecare data cand patesti astatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sal reinstalezi, iti baga niste chestii in cs-ul tau de la server ca sa intri numai pe el.Neaparat trebuie sal reinstaleziwinking.

| Popadiuc_Adrian_1997 a răspuns:

Vai de voi copilasi.Nu stiti sa rezolvati o problema.Laura, uite ce trebuie sa faci.
Te conectezi pe serverul War3FT.Top-Systems.Ro sau altul si apoi dupa ce ai intrat iesi. Apoi cand intri iar iti mere iar newgame, findserver, quit.
Eu sugerez counter LongHorn 2011 sau 2010. Daca doresti sa til reinstalezi.
Sper sa te ajute.

| andreimocanu a răspuns:

Mersi pufulete17 "gamemenu.res" ai avut dreptate, te pupa fratele taulaughingwinking

| gicu12345 a răspuns:

Sterge cs si mai inscriel odata
iti dau un sait uite ca acolo este ce cs vrei www.cimislia.net dai la games si acolo sus a sa-ti apara de care joc vrei dai la action
si cauti de care cs vrei

| Ursaru_Leo_2000 a răspuns:

Pufulete17 am si eu o problema cu cantaru intru ma joc 5 min pe un server nu conteaza ma da avara intru iaras si am sensbilitate mare de tot si nu pot s-o schimb