| AdrianDanezu69 a întrebat:

Am o problema mai "ciudata'. In 12 noiembrie am dat sala pentru cat. B, am luat-o si m-am programat in 23 dec la traseu happy dar cand sa ies de la la sala doamna aceea a scris programarea doar din ce i-am spus eu si cred ca nu s-a uitat pe calculator.Asa stau cu o frica.Chiar daca 99% stiu ca am spus bine happy oare pot afla si din alta parte data exacta? Cam cat dureaza acum intre sala si traseu? No hate pls...

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat este de aglomerat, intre 2 saptamani si 2-3 luni.