| onlyforme a întrebat:

Salut am o problema mare mereu e un baiat care ma tot agreseaza e cu un an mai mic ca mine mai definit face si box eu sunt mai slab mereu cand ma intalnesc cu el da cu pumnu in mine imi tot cere sa ii fac rost de cate ceva, ma intreaba daca am bani ma controleaza in buzunare. E in liceeu cu mine si degeaba ca nu am cu sa dau in el ca nu ai plec de acolo ca are diferite relati si chiar unde e liceeul locuieste nu stiu ce sa mai fac mereu incerc sa il evit sa nu dau ochii cu el dar degeaba ca odata si odata tot ne intalnim chiar astazi mi-a zis un coleg ca ma cauta ala ca eu incerc sa stau in clasa dar cat sa stau si in clasa? nu se ia nimeni din liceu si se ia ala nu mai suport am incercat acum sa ma transfer dar degeaba ca doar din sem 1 pot nu stiu ce sa ma fac sunt disperat ma bate gandu sa intrerup scoala ca acum am intrat in clasa 11 pnm nu-s ce sa fac parinti nu stiu ce se intampla si nu vreau sa ii implic ajutati-ma va rog.Imi cer scuze pentru greselii dar tastatura e defecta pls helpcrying

Răspuns Câştigător
| victtor a răspuns:

Vorbeste cu ai tai sa nu ai probleme, sau pune pe altcineva sa il caute pe ala si sa se lege de el sa nu-ti mai faca probleme, la fel pateam eu in Italia, si pana nu m-am legat eu de el nu m-a lasat in pace, si dupa facea figuri, dar am mers odata cu mai multi si i-am facut problema si na mai zis nimic

2 răspunsuri:
| victtor a răspuns:

Nu stiu, dar pana nu bagi olk frica in el nu ai cei face

| onlyforme explică:

Degeaba ce drecu sa ii fac decat sa il vad singur pe strada si sa il bat cu bata de baseball pana il fac covrig si gata...crying( mai ajung si la scoala de corectie alta idee? si pe parinti nu vreau sa ii implic