| bibi5961 a întrebat:

am o problema mare pe laptop. am avut instalat un eset nod32 antivirus pe windows7, l-am dezinstalat din control panel de la add remove programs, am dat restart si am vrut sa-mi pun un kaspersky internet security, insa acolo la instalare mi-a zis ca inca mai exista eset nod32 si ca trebuie sa--l sterg mai intai de a instala kis. am cautat peste tot in pc si unde a fost instalat esetu inainte si nu mai e nimic. cum sa fac sa-l dezinstalez si sa sterg orice ramasita a eset-ului si sa pot instala kis? dau fundita pentru cine ma ajuta. mersi
ps: nu vreau sa reinstalez windowsul

2 răspunsuri:
| Violent a răspuns:

Vezi in Установка и удаление програм

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru win7 nod32 sau ESET`ul... nu are rost sa-ti instalezi kaspersky`u.
daca totusi vrei neaparat incearca sa reinstalezi nod`ul si sa-l dezinstalezi din nou