| Bikd a întrebat:

Salut, am o problema, nu pot decalota penisul, doar partial adica e o fimoza usoara, imi puteti recomanda niste creme? Nu prea vreau la medic, vreau sa incerc intai cu unguente, dau funda!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca unguent de cutit, la medic. Ce crezi ca iti fac cremele?

| Rd79 a răspuns:

Ai incercat cu crema de bisturiu?

| Bikd explică (pentru Rd79):

Asa e ideea, ca nu vreau bisturiu, doamne fereste, dar nici nu prea cred ca e cazul, pentru ca e o forma usoara, pot partial sa decalotez

| Rd79 a răspuns (pentru Bikd):

Pai du-te la un medic, vezi ce zice. Cum am putea noi sa stim?

| crud a răspuns:

Nu prea vrei la medic, dar tot la el ajungi daca se agraveaza prin aplicarea unui unguent. Nu da funda, da fuga la medic.

| MariusDoroftei a răspuns:

Rupeti o cuasta si sugetio singur vezi daca se beleste ciudatuleee