| rotaru98 a întrebat:

Am o problema, peste citeva zile ma duc in vacanta cu familia la mare si trebuie sa-mi vina si ciclu menstrual. Ce trebuie sa fac? Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi

4 răspunsuri:
| bombonika17 a răspuns:

Daca o sa mergi la mare o sa schimbi aerul si nu o sa iti mai vina ciclul. dar i-ati tampoane cu tine in caz de orice

| suntserios a răspuns (pentru bombonika17):

Ce aberatii... cica schimbi aerul si nu iti mai vine ciclul.

| g4mma a răspuns (pentru bombonika17):

Hai ca m-ai facut sa rad laughing

| Nazeya a răspuns:

Sa stii ca daca te duci in mare nu iti curge, dar daca esti nesigura puneti O.B-uri ca oricum pentru asta sunt.