| Denis47864338943 a întrebat:

Salut. Am o relație mai proasta cu iubita celui mai bun prieten al meu deoarece acestia inainte sa fie împreună eu am vorbit cu el si i-am spus cu cine a mai fost înainte, ce a făcut etc. Aceasta ulterior a aflat cam peste o săptămână si prietenul meu foarte îndrăgostit de ea s-a cam racit cu mine, nefăcându-i nimic, eu cred ca ea l-a influențat intr-un fel. Ulterior am vorbit cu ea, mi-am cerut scuze si ea a zis ca e ok dar dupa vreo 2 săptămâni primesc block pe insta si pe snap de la ea. Am nevoie enorm de mult de niste sfaturi, ce pot face? Stiu ca a fost vina mea ca am mănâncat la. (ea cred ca s-a uitat in telefonul lui si a vazut), mi-am cerut scuze, am recunoscut dar ea parca s-a supărat mai tare. Ce pot face? Dau funda plss

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic că n-ai făcut nimic rău, i-ai spus cu cine are de-a face. e perfect normal dacă ai cunoștințe despre o persoană de care e interesat un prieten să-i zici. și eu fac la fel cu prietenii mei. când îmi scrie un tip nou care mi se pare interesant îl arăt la prietene și întreb dacă au idee cine e ca să-mi fac o idee cu cine vorbesc.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îi lași în pace și să îți vezi de treaba ta, de viața ta.

| SilentRain a răspuns:

Să-i lași balta pe amândoii

| zurick a răspuns:

Mie nu mi se pare că ai făcut ceva rău laughing Lasă-i în pace să se calmeze, nu ai ce să faci