| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Salut.Am postat acum 3 zile ca am făcut praf la teza la romana dar aparent am luat 8happy. Problema este ca la istorie dacă iau la acest test4 ca la asta sunt absolut sigur rămân? Sau am șansa sa ma asculte?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Saptamana asta si urmatoarea ai sansa sa te asculte daca iti manifesti intentia sa raspunzi pentru o medie de trecere. In ultima saptamana de semestru sunt mai slabe sansele pentru ca deja se incheie mediile dar ai putea si atunci daca profesorul este intelegator.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Depinde de profesor, dacă îți dă șansă să îți mai pună o notă pe ascultare.
Data viitoare va fi mai bine.

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru Lioana):

Am luat 4, învăț și a spus cât ma asculta lunea viitoare

| Lioana a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Atunci învață bine pentru luni!