| alexandrucoman a întrebat:

Salut am primit de la un prieten un site prin care pot face bani nu este vrajeala si trebuie sa imi fac cont bancar si cont paypal, sau payza. Insa nu stiu cum sa scot bani de pe site-ul acela si nici din paypal cu card ma poate ajuta cineva va rog?(Precizez ca bani de pe acel site sunt in euro si eu vreau sa-i scot in lei uitati site-ul aici: http://umfragenews.com/p92527 )

1 răspuns:
| drogul1femeilor a răspuns:

Trebuiesc transferati in contul acela. e complicat rau de tot de transferat. ai mare grija cu prostiile astea ca nu e de joaca!