| basik a întrebat:

Am samsung e2510 facut setarile pentru internet pe www.oange.ro doar ca telefonul nu este al meu ci al mamei mele am scris numarul de telefon dupa am scris modelul e2510 si am trmis setarea si intr-adevar internetul mergea pe mobil dar mama crede ca trebuie sa platesc eu mi-am activat internetul pe mobil sunand la *100# si am dat la oferte ofrete de date si tasteaza intenet pe mobil gratuit dupa ce l-am activat mie nu-mi merge am primit un mesaj in care zicea ca trebuie facute setarile si dupa o luna doua adica ieri mi le-am facut cum am zis pe www.orange.ro
Problema este trebuie sa platesc?
FuNDAAAaa

Răspuns Câştigător
| firealadin a răspuns:

Daca nu il ai la abonament, nu-i problema, nu platesti, daca il ai la abonament dupa trece saptamana ar fi bine sa stergi setarile de la internet.

1 răspuns: