| Laur77 a întrebat:

Salut, am Samsung galaxy s7 edge si am husa S VIEW flip COVER care arată pe capacul husei ora etc si ma întrebam dacă în timp poate sa dăuneze telefonului?

5 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Pe bune?
Chiar ai pus întrebarea retorică în care toată lumea ştie că acea husă e fabricată special pentru telefon?
Fi isteţ, şi pune întrebări la care nu şti raspunsul!
Succes.

| Laur77 explică (pentru mudokins78):

Ma neica ma stiu pe cineva care are telefon ca al meu si a ținut mult husa si i sa bulit ecranul

| mudokins78 a răspuns (pentru Laur77):

Cum mai exact i sa "bulit" ecranul?
Înnegrit, spart, aburit, etc.
E interesant ce şi cum.

| Laur77 explică (pentru mudokins78):

Stii ca S-VIEW are o chestie in partea de jos a capacului, i-a apărut ceva negru si cand închide capacul face niste dungi de culoare roz

| mudokins78 a răspuns (pentru Laur77):

Eu m-am gândit la capacul husei (unde vede ceasul pe ecran), cum oara să afecteze.
Eu ştiu că dacă face figuri cu dugile alea pe ecran, atunci nu e în regulă flipul!
Doar dacă nu e telefonul cu probleme.