| anadylcare a întrebat:

Salut, am scris cateva capitole pentru o carte fantastica si as vrea sa va stiu parerea daca merita sa continui sa scriu, daca da va voi trimite fragmentul in privat, astept aprobarea voastra.

Răspuns Câştigător
| JustmeV a răspuns:

Buna! Daca tie iti place ce si cum ai scris, si iti doresti sa continui, eu spun sa iti urmezi dorinta, pentru ca intr-o zi poate cartea ta va ajunge faimoasa! Bineinteles ca poti sa ceri sugestii, insa daca tu doresti sa realizezi ceva, nu renunta! Daca doresti iti pot oferi si parerea mea, in privat!

4 răspunsuri:
| Viitorulapropiat a răspuns:

Da.l

| utilizatorcim a răspuns:

Pot sa iti dau eu o sugestie happy

| anadylcare explică (pentru utilizatorcim):

Ok, pot sa-ti scriu un fragment daca esti de acord

| utilizatorcim a răspuns (pentru anadylcare):

Sigur!