| fuckfuckfuck a întrebat:

Salut, am si eu 13 ani, si am inaltime 1.55, si altii ca mine au 1.65 sau pe acolo, 1.60, nu sunt chiar scund dar as vrea sa fiu mai inalt putin >:! Daca stiti vreo metoda, ajutati-ma va rog! peace!

Răspuns Câştigător
| StefanStyle94 a răspuns:

Sall.Ai nevoie de odihna, trebuie sa mananci cat mai sanatos, in special lactate si fructe si multa miscare fizica.Eu fac baschet de 4 ani si m-a inaltat foarte mult si iti dezvolta si musculatura. Poti sa faci si inot sau volei.Rezultate uimitoare nu poti obtine imediat, respecta un plan bun de alimentatie, ia complexe de vitamine si fa sport!winking

5 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Fa baschet

| Ana a răspuns:

Deabea ai 13 ani, o sa mai cresti pana la 19-20 de ani

| fuckfuckfuck explică:

Deci, multumesc stefan, nu stiu daca o sa fac baschet, dar inot da, si sport cam faclaughing adica skate... ma rog, va multumesc la toti!

| Onny91 a răspuns:

Cea mai buna metoda e sa stai atarnat de o barawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit, mai ai mult timp sa cresti in inaltime(dezvoltarea fizica la baieti se opreste in jurul varstei de 18-19 ani). Pentru a-ti asigura o crestere frumoasa, ai putea practica baschet.