| MadalinG99 a întrebat:

Salut, am si eu nevoie de cateva citate pentru o poza de profil la Facebook. (ceva despre iubire dar stiti voi momentul acela in care nu merge prea bine intr-o relatie). Intelegeti voi, dau funda celui mai ok si evaluez raspunsurile. Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| MadalinG99 explică:

Ai auzit de,, poti trece peste daca nu vrei sa raspunzi?" Poate ca nu vreau citate de pe google, poate ca exista persoane care le pot inventa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MadalinG99):

Nu vorbesc cu marmote. Cand devi om, suna-ma!

| Romeo777 a răspuns:

Tu esti raul care-mi face bine, nu as renunta niciodata la tine! Succes!