| Lecaalex123 a întrebat:

Salut, am si eu nevoie de cateva sfaturi in dragoste, eu pot spune ca am fost foarte rebel, multe fete ma dădeam la ele etc si o colega era cam la fel, cum s-ar spune curvă, umbla cu foarte mulți băieți prin cluburi, cu țigani de 2 ori mai mari. De la un timp am inceput sa vorbesc cu ea, ea spunând că s-a plictisit sa fie asa si vrea o relație serioasă, eu la fel, vorbim de vreo 3 luni ( cu ea ma cunosc de 5 ani) ea mi-a spus mie ca s-a schimbat, mi-a si demonstrat de cateva ori, dar eu nu prea o cred. Odată am văzut-o cu 2 semne pe gât, am iertat-o, aseara pe mine m-a mintit ca s-a dus la un suc cu fetele, cand ea s-a dus în club, deci nu stiu ce sa fac, ea imi spune ca nu poate fara mine, mereu începe să plângă cand ne certam, dar nu stiu..eu mereu stau cu stres, ca ma înșeală sau asa...ea nu mai este virgină si a fost obișnuită si cu iubiți mai mari sa zic asa, eu nu m-am culcat cu ea.
Dati-mi niște sfaturi ce as putea face? Intr-un fel tin si eu la ea, dar nu pot lăsa lucrurile chiar asa, ce as putea face?
Mentionez ca avem 17 ani ambii

2 răspunsuri:
| Danny28 a răspuns:

Scapa da ea. Nu se va schimba niciodata, asa e ea. Mereu va umbla prin cluburi cu multi baieti.

| anonimus111111 a răspuns:

Doamne! Niciodată nu se va schimba, semnele sunt evidente. Cauta o fata pe măsură ta ca pe ea o vei vedea peste 5ani pe videochat? Și doar 3 luni tine o dragoste,, eterna,,